Aghamir Human Rights Cottage

هواپیما -فرود گاه شیراز

way7دوستانی که قصد سفر با هواپیما راه دارند پس از پیاده شدن در فرودگاه شیراز دو روش برای رسیدن به کلبه آقامیر وجود دارد . روش اول استفاده از اتوبوس برون شهری

روش دوم استفاده از تاکسی های فرود گاه یا استفاده از تاکسی های بین شهری ترمینال کاراندیش می باشد. (با ما تماس گرفته تا راننده مجرب و سواری مطمئن تحت اختیار روزانه شما قرار دهیم .)

اتوبوس VIP

way-3به دلیل قرار گرفتن شهرستان پاسارگاد در مسیر جاده تهران -شیراز تمامی اتوبوس های ترمینال جنوب ُآرزانتین و آزادی که به سمت شیراز حرکت می نمایند از این شهر عبور می کنند. بنابراین پس از عبور از تنگه کمین و توقف اتوبوس در پلیس راه سعادتشهر از اتوبوس پیاده شده با تاکسی راهی کلبه آقامیر شوید.

  • ساعت حرکت اتوبوس از تهران ۸ شب الی ۱۱ شب می باشد .
  • ساعت برگشت از شیراز ساعت ۹ پلیس راه سعادتشهر .

جهت رزرو بلیط رفت و برگشت کافیست پس از دریافت بلیط تاکید نمایید که در زمان برگشت پلیس راه سعادت شهر سوار اتوبوس می شوید.

سواری شخصی

way-6پاسارگاد در مسیر اتوبان شیراز تهران واقع شده است بنابراین پس از ۱۰ ساعت رانندگی می توان از جاذبه های تاریخی ُفرهنگی و طبیعی این شهرستان دیدن نمود .بدلیل شاه راه بودن این جاده مسیر و آسفالت آن از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد.

پیشنهاد کلبه آقامیر

way-2سفر با قطار به سمت پاسارگاد و شیراز را عصر چهارشنبه هر هفته می توان انتخاب و با اتوبوس عصر جمعه به سمت مقصد حرکت کنید.

مسیر دسترسی به کلبه آقامیر

مسیر ارگ :

شیراز –کرمان (رفت و برگشت)

شیراز –تخت جمشید-نقش رستم –پاسارگاد-کرمان

مسیر دروازه :

شیراز –اصفهان   (رفت و برگشت)

شیراز –تخت جمشید-نقش رستم –پاسارگاد-اصفهان

مسیر باغ شاه :

شیراز –یزد   (رفت و برگشت)

شیراز –تخت جمشید-نقش رستم –پاسارگاد-یزد